Çukurova Press Twitter

Küçükdikili’de dayanışma kültürü genişliyor

Lagos Balık
24 Temmuz 2020 970 views 0

Küçükdikili Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın katılımıyla büyük bir coşku ile hizmete açıldı. Dernek Başkanı Muhsin Günsel, “Amacımız, yardımlaşma ve dayanışma kültürünü geliştirmek, ihtiyaç sahiplerine imkânlar ölçüsünde destek olup, birlik ve beraberliği, barışı, dostluğu, kardeşliği tesis etmektir” dedi.

DESTEĞE HAZIRIM

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, dernek açılışında yaptığı konuşmada, ”Bu derneğin açılışını yapmaktan ötürü de mutluyum. Başkan Muhsin Günsel kardeşime de teşekkür ediyorum. Toplumu ayakta tutan yardımlaşma ve dayanışma kültürüdür. Belediye Başkanı olarak, bu derneğe yapılacak her türlü desteğe de hazırım” dedi.

KARALAR’A TEŞEKKÜR

Küçükdikili Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Muhsin Günsel ise gelen tüm konukları tek tek karşıladı. Başkan Zeydan Karalar başta olmak üzere kendilerini mutlu günlerinde onurlandıran herkese teşekkür eden Günsel, “Amacımız, yardımlaşma ve dayanışma kültürünü geliştirmek, ihtiyaç sahiplerine imkanlar ölçüsünde destek olmaktır.” diye konuştu.

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter