Çukurova Press Twitter

Lezzetin yeni adresi ATLANTİK RESTAURANT

Lagos Balık
18 Eylül 2019 42 views 0

SABİT ÖZKESER

İşletmeciliğini Adana’nın önde gelen usta gazetecilerinden Süleyman Yalçın ile Tacmer Guden’in yaptığı ATLANTİK RESTAUARANT Gazipaşa Şubesi hizmete girdi.

VALİ KONAĞI YANINDA HİZMETTE

1978 yılından bu yana hizmette bulunan ATLANTİK RESTAURANT Gazipaşa Bulvarı’nda Vali Konağı yanında Adanalılar’a Kebap çeşitlerini yanı sıra saç tavasını da sunuyor… Tamer Guden ustanın sanatını konuşturduğu kebap çeşitlerinin yanı sıra saç tavası, tavuk kanat gibi her biri birbirinden lezzetli alternatiflerle dolu menüden dilediğiniz seçimi yapma olanağını sağlıyor.

HER TÜRLÜ TOPLU YEMEKLER DE VERİLİYOR

“Adana’nın Lezzeti” sloıganı ile hizmete giren ATLANTİK RESTAUARANT Gazipaşa Şubesi işletmecileri Süleyman Yalçın ve Tamer Guden, “Adana’da 41 yıldır Alantik Restaurant bulunmaktadır. İşyerimizde müşterilerimize hizmet vermenin dışında dışarıya da servisimiz vardır. Her türlü toplantı veya toplantı yemekleri de veriyoruz. Amacımız; Adanalılar ile şehir dışından gelecek müşterilerimize en iyi bir şekilde kaliteli hizmettir. Hiçbir şekilde kaliteden ve ilkemizden taviz vermemekteyiz. Müşterilerimizi yeni şubemize bekliyoruz ve kebap çeşitleri ile saç tavanın tadına bakmalarını bekliyoruz” dediler.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort