Çukurova Press Twitter

Mektebim Koleji’nde yenilikçi eğitim

Lagos Balık
31 Temmuz 2020 737 views 0

Mektebim Koleji Çukurova Kampüsü, 2020-2021 eğitim öğretim dönemi başlarken eğitim süreci ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı akşam yemeğinde bir araya geldi.

Kampüs bahçesinde gerçekleştirilen yemeğe, Mektebim Koleji İlkokul Müdürü Gülümser Gedikoğlu, Lise Müdürü  Tolga Özdayı, Ortaokul Müdürü Abdülaziz Birbiçer,Özel Öğretim Kursu Müdürü Fatih Geyik,İlçe Millî Eğitim Özel Eğitim Müdürü Kemal Kavak, Kenan Çetinel İlkokul Müdürü Yılmaz Perçin, Buhara Ortaokulu Müdür Yardımcısı Levent Kocadurmuş,  Özel Öğretim Şefi Meliha Saygılı, Minik Balarısı Anaokulu Kurucusu Sema Aslan, Minik Kalpler Anaokulu Kurucusu Şenel Gönülbaş, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve basın mensupları katıldı.

Mektebim Koleji Çukurova Kampüsü İlkokul Müdürü Gülümser Gedikoğlu; Mektebim Kolejinin, 14 il ve 38 kampüste yenilikçi eğitim  programlarıyla eğitim öğretim faaliyetlerinin tüm hızıyla devam ettiğini, üretken ve yenilikçi nesiller yetiştirmek amacıyla tüm paydaşlarla işbirliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olduğunu ifade etti. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Millet Mekteplerinden aldıkları ad ile eğitimde kalite anlayışını vurgulayan Gedikoğlu; bu anlayışı ülkemizin birçok noktasına ulaştırarak öğrencilerine dünya standartlarında eğitim imkânı sunduklarını, dünya ve ülke genelindeki pandemi süreci devam ederken Mektebim Koleji olarak tüm tedbirlerle  öğrencilerini karşılayacakları günü heyecanla beklediklerini vurguladı. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter