Çukurova Press Twitter

MEKTEBİM OKULLARI

Lagos Balık
12 Eylül 2020 164 views 0

SORUMLULUĞUNU BİLEN OKUL

Geçen hafta Adana’ da tüm ulusal ve yerel basına bir davet mektubu ile “BASIN TOPLANTILARINI” Duyuran “MEKTEBİM Okulları na gittik.

Sabah saatleri diliminde yapılan çaylı pastalı izzet ikram ile yapılan sohbetler, bizleri oldukça mutlu etti…

MEKTEBİM HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU ELİF AYBAY’ ın organize ettiği bu güzel toplantı en az iki saat bilgilendirme ve Basın mensuplarının, soruları ve cevapları ile devam etti…

Bu güzide Okul, bilindiği gibi Adananın önemli bir eğitim yuvası; Kentimizin, Saygın, seçkin bir okulu. İstanbul’dan sadece bu toplantı için gelen;

KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ; ELİF KURT’ unda katılımıyla tüm, Mektebim koleji Adana kampus yöneticileri tüm basına bir bilgilendirme toplantısıyla güzel bir kurumsal davranışta bulundular.

Kolej yöneticileri, uzaktan eğitim sürecini değerlendirerek okulda alınan tedbirleri ve Mektebim Koleji eğitim öğretim yapısını Ulusal ve yerel basın mensuplarıyla paylaştılar.

Okul öncesi ve ilk okul Kademe müdürü, GÜLÜMSER GEDİKOĞLU

,Ortaokul kademe müdürü: ABDULLAZİZ BİRBİÇER

Mektebim koleji lise kademe müdürü: TOLGA ÖZDAYI ve

Bu toplantı için İstanbul’dan gelen Kurumsal iletişim Müdürü: ELİF KURT’ un da katılımıyla tüm öğrenci velileri için örnek bir basın toplantısı yaptılar.

Köşe yazan bir insan olarak benim için bu toplantının ana özelliği ise, MEKTEBİM Okullarının öğrencilerine, dolayısıyla müşterilerine verdiği değer ve saygıdır.

Zira tüm mektebim okulundaki okul öncesi öğrencilerinden, lise katına kadar yapılan ödemeler ve devletin KDV indirimlerini ödeme yapan velilere aynen aksettirmelerini ve diğer yapacakları her türlü kurumsal davranışları öğrencilerinin velilerine iletmeleri son derece güzel bir kurumsal davranıştır.

COVİD-19 ile okul içinde yaptıkları ve devam ettirecekleri davranışları tüm açıklığıyla anlatan hocalarımız inanın bizden tam not aldılar. İçten samimi, sahiplenici konuşmalarıyla bu öğretmenlerimize ve eğitim camiamıza güvenimiz bir kat daha arttı.

Anladık ve gördük ki her kademedeki MEKTEBİM OKULUNA giden öğrencilerimizin arkasında sağlam bir öğretmenler ordusu var ve görevlerini severek yapıyorlar.

Bu toplantılarda ki samimi davranışları ve kurumsal olguyu hakkıyla yerine getirerek inancımızı pekiştiren; MEKTEBİM OKULLARINDAKİ Yönetici ve öğretmenlerimize KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ; ELİFKURT’ un şahsında teşekkür ederek, saygılarımızı sunuyorum…

                                                      

Lagos Balık
YALÇIN ÖCAL
YALÇIN ÖCALDiğer Yazıları
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter