Çukurova Press Twitter

“Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı CHP’yi iktidar yapacağız”

Lagos Balık
14 Mayıs 2018 92 views 0

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mersin il örgütünün programına katılmak için Adana’ya geldi. Kılıçdaroğlu’nu Adana Şakirpaşa Havaalanında karşılayan CHP Adana Milletvekili  Aday Adayı Süheyla Gergin, 24 Haziran’da Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı, CHP’yi halkın iktidarı yapacaklarını söyledi.

24 Haziran seçimlerinin sıradan bir seçim olmaktan çok öte Türkiye’nin ikinci Kurtuluş Savaşı olduğuna vurgu yapan Süheyla Gergin, “16 yıldır ülkeyi yöneten AKP iktidarı halkı ötekileştirerek toplumsal barışı yok etti. Ekonomi dibe vurdu. Komşularımızla ilişkilerimiz bozuldu. Özgürlükler tutsak edildi. Kısacası AKP iktidarı Türkiye’yi uçurumun kenarına getirdi. Halk bunlardan da yalanlarından da çok sıkıldı. Artık zamanı geldi. Halk bu beceriksiz AKP iktidarına sandıkta TAMAM diyecek” dedi.

Türkiye’nin artık son viraja girdiğini hatırlatan Süheyla Gergin, “24 Haziran’a kadar durmayacağız. Adana’nın en ücra köşelerine kadar gideceğiz. Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı CHP’yi halkın iktidarı yapmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Bu iş TAMAM. AKP yolun sonuna geldi. 25 Haziran sabahı güneş daha çağdaş, daha özgür bir Türkiye’nin üzerine doğacak” diye konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu havaalanındaki karşılama töreninin ardından karayolu ile Mersin’e geçerek CHP il örgütünün yeni hizmet binasının açılışını yaptı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu daha sonra Tevfik Sırrı Gür stadı önünde düzenlenen mitinge katılarak Mersinlilere seslendi. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort