Çukurova Press Twitter

Muhtarlar sorunlarını Akay’a iletti

Lagos Balık
07 Aralık 2019 66 views 0

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarlar sorunlarını bir dosya halinde Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a verdiler. Muhtarlar ayrıca başkan Akay’dan öncelikle yapılması gereken hizmetlerin yapılmasını da istediler. Bu arada Akay,bazı mahallelerde gerçekleştirilecek olan Kentsel dönüşüm ile çalışmaların hızlandığı TOKİ ile görüşmelere başlandığını bildirdi. Muhtarlar kentsel dönüşümün bir an önce başlaması yönünde dileklerini belirttiler.

——————————————————————————

Çetin’in sabah denetimleri

Çukurova belediye Başkanı Soner Çetin hür gün olduğu gibi dünde güne saat 06.00’da 100.Yıl’da inşaatına başlanan modern kapalı semt pazarında çalışan işçileri ziyaret ederek başladı.
100.Yıl Mahallesinde inşaatı devam eden ve 5 ay sonra ücretsiz kapalı otoparkıyla Adana’nın en modern kapalı semt pazarında incelemelerde bulundu. Başkan Çetin her zaman olduğu gibi sabah denetimlerine devam ediyor.

——————————————————————————–

MERAK EDİLEN SORULAR

x- Adana Büyükşehir-Seyhan Belediye Meclis Üyesi Mustafa Fidan Vursavuş’un yeşil alanlardan büfelerden temizlenmesi gerektiğini söylediğini biliyor musunuz?

x- Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri, CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin’in Meclis danışmanı gazeteci kardeşimiz Ömer Üney’in mesleğinde 25 yılı geride bıraktığını biliyor musunuz?

x-ASKİ Genel Müdürlüğü ekiplerinin Adana’nın tamamında arızalara anında müdahale ettiğini biliyor musunuz?

x- CHP’de ilçe kongre hazırlıklarının başladığını biliyor musunuz?

x- AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Ay’ın çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ettiğini biliyor musunuz?

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter