Çukurova Press Twitter

“Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli”

Lagos Balık
23 Ocak 2019 79 views 0

 

 

SABİT ÖZKESER

 

Adana’da 1970’li yıllarda büfecilik ile başlayan, 1986 yılında döner ve hamburger üzerine cafe olarak giren ve daha sonra 1988 yılında bulunduğu bölgeye 50 kişiyle başlattığı ev yemeği servisini şimdi binlere ulaştıran Arı Yemekçilik Şirketi Sahibi Süleyman Kirici, “Türkiye’de herkese örnek olacak tesisimizde hizmetiimizi sunarken, müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli” dedi.

“GÜNLÜK KAPASİTESİMİZ

10 BİN TABLDOT YEMEK”

Adana Büyük Toptancılar Sitesi’nde 32 yıldır Catering sektöründe hizmet verdiklerini ve şirket olarak dürüstlük ilkesini esas aldıklarını, müşteriye saygılı bir yapısı bulunduğunu anlatan Kirici, “Yıllar önce 50 kişilik olarak başlattığımız ev yemeği sayısı şimdi, tesisimizde günde 10 bin tabldot yemek çıkarabilecek kapasiteye sahiptir. 2018 yılı itibariyle 20’nin üzerinde firmaya günde 3000 sayısının üzerinde yemek tedarik etmekteyiz” diye konuştu.

“ İLK GÜNKÜ HEYECAN, ŞEVK VE

HIRS İLE ÇALIŞIYORUZ”

Arı Yemekçilik Şirketi Sahibi Süleyman Kirici, her türlü kokteyl parti ve Catering organizasyonlarında sorunsuz bir hizmeti yılların deneyimiyle müşterilerine ulaştırdıklarını belirtirken, “Şirketimizi ilk kurduğumuz günkü heyecan, şevk, hırs ve azimle yönetmekten, her zaman mutluluk ve gurur duymaktayız” dedi.

————-

ARI YEMEKÇİLİK

Arı Yemekçilik 50m2’lik mutfağında 1992 yılında başladığı toplu yemek hizmetini 2018 yılında da Adana Büyük Toptancılar Sitesindeki 1200m2’lik mutfağında sürdürmektedir. Türkiye’de herkese örnek olacak bu tesiste TS EN ISO 9001:2000 sistemi uygulanmaktadır. USA ve Avrupa Birliği’nin gıda üreten yerlerde insan sağlığı için zorunlu kıldığı HACCP sistemini de uygulamaya geçirmiştir. Avrupa standartlarındaki bu tesiste her şey en ince ayrıntısına kadar tasarlanmıştır. Personelin dinlenme salonundan soyunma kabinlerine kadar birçok sosyal imkanlar şirketimiz tarafından hiçbir fedakarlıktan kaçınılmadan çalışanların hizmetine sunulmuştur.

Dürüstlük ilkesi esası

Firmamızda, müşteriye saygılı bir yapımız vardır. Yazılan mönülere tamamıyla uyulmaktadır. Elimizde olmayan nedenlerle olan değişiklikler asgari seviyede tutulmaktadır. Her türlü gıda konusunda sizlere yardımcı olma yanında danışmanlığınızı yapmaya da talibiz. Hazırlamayı düşündüğünüz mutfak için gerekli ekipman, proje ve kurulmasında yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

Müşteri tatmini ilkesi

Tabldot yemeklerde, bütün temel gıda maddelerine eşit ağırlıklı olarak yer verilmektedir. Üretimde kullanılan hammadde, mamul ve yarı mamul maddelerin seçiminde kaliteye azami özen gösterilmektedir. Kullanılan gıdaların, mevsimsel özellikleri, tazeliği, kalitesi ve soğuk zincirine dikkat edilerek tedarik edilmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda aylık ve on beş günde bir değişen ancak yemek çeşitlerinin tekrarlanmadığı mönülerimizde yüzlerce çeşit sıcak ve soğuk yemek, hamur işleri, tatlı çeşitleri, salata ve meyve çeşitleri dönüşümlü olarak yer almaktadırlar.

Profesyonel kadrosuyla

Her türlü kokteyl parti ve catering organizasyonlarınızda sorunsuz bir hizmeti yılların deneyimiyle siz değerli müşterilerine ulaştıran “Doğuş”, yetişmiş kadrosu ve eksiksiz ekipmanı ile bu konuda da yeterliliğini kanıtlamıştır. Dostlarınız ve personeliniz için organize etmeyi düşündüğünüz kokteyl ve yemeklerde sizlere en iyi fiyat ve hizmet vermek, şirketimizin politikasıdır.

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort