Çukurova Press Twitter

Müzisyen kardeşler mest ediyor…

Lagos Balık
15 Kasım 2018 107 views 0

SABİT ÖZKESER

 

Sosyal medyada “Ben Yoruldum” şarkısını söyleyerek bir anda “fenomen” olan sokak müzisyeni üç kardeş, kendisini dinleyen Adanalılar’ı mest ediyor…

KEYİFLİ DAKİKALAR YAŞATIYOR

Özellikle kentin en işlek bölgesi Dörtyolağzı ile Atatürk Caddesi ve diğer merkezi yerlerde Ahmet (19), Yunus Emre (15) ve Fatma Tunçekiç (11) adlı kardeşler, darbuka, gitar ve melodika eşliğinde söyledikleri birbirinden güzel şarkılarla vatandaşları kendilerine hayran bırakıyor.

ÇEKİRDEK ÇİTEREK MELODİKA ÇALMIŞTI

Sosyal medya sitelerinde videoları binlerce tıklanan ve özellikle kardeşlerden Fatma Tunçekiç çekirdek çiterek melodika çalmasıyla dikkat çekmişti. “Grup Üçkardeşler” olarak kendilerini tanıtan Adanalı kardeşler, ulusal basınının da ilgisini çekiyor. Sokaklarda şarkı söyleyen ve büyük ilgi gören Ahmet, Yunus Emre ve Fatma Tunçekiç adlı kardeşler harçlıklarını çıkarırken, müziğe aşık olduklarını söylediler.

“GÜNDE 50-100 LİRA ARASINDA KAZANIYORUZ”

Genelde günde 50 ile 100 lira arasında para kazandıklarını ve bazen kazanamadan eve döndükleri zaman olduğunu da belirten sokak müzisyeni kardeşler, “Müzik sevmeden yapılmaz. İleride büyük sanatçı olmak istiyoruz. Öncelikli hedefimiz; Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılmak” dediler.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort