Çukurova Press Twitter

“Namus borcumuzdur”

Lagos Balık
11 Kasım 2018 48 views 0

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan “Hantal bir yapı halinde olan ilk etap Metro güzergahının 2. Etabını tamamlayarak vatandaşlarımız tarafından öncelikli olarak tercih edeceği ulaşım aracı tercihi haline dönüştüreceğiz” dedi.

Siyasi görüşleri, etnik kökenleri ve inançları farklı olup da milli duruş ve hassasiyeti aynı olan vatandaşlarımızın bir araya gelerek kurduğu 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Ceyhan İlçe Başkanlığını ziyaret eden Tezcan, Adana için gerçekleştireceği projelerini anlattı.

  1. ETAP METROYU EN ETKİN GÜZERGÂH HİZMETE SUNACAĞIZ

Adana’nın heba olan yıllarını yapacağı önemli projelerle kapatacağını söyleyen Mahmut Tezcan “Metronun mevcut hali güzergâhından dolayı verimli çalışmamaktadır ve haliyle zarar etmektedir. Uzun yıllardır hayata geçirilmeyen 2. Etap metro projesini en etkili güzergah ile hizmete sunacağız. 12 km’lik 2. Etap metro hattını Yeni şehir hastanemizden, yeni şehir stadyumundan, 2 üniversitemizden ve Buruk Mezarlığından geçireceğiz. Bu sayede metro verimliliği yüzde 60-70 oranına ulaşacaktır. Bir ahtapotun kolları gibi şehrin en önemli ulaşım merkezlerinden metro hattını geçirmek şehrimize namus borcumuzdur. Yeni etap hayata geçtiğinde metro zarar etmek yerine belediyemizi kara geçirecektir” diye konuştu.

MİDDER Ceyhan İlçe Başkanı Erol Gün ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan’ın yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort