Çukurova Press Twitter

”Okullararası Bowling İl Birinciliği”

Lagos Balık
08 Mayıs 2019 99 views 0

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği ”Okullar Arası Bowling İl Birinciliği” müsabakalarına Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi ev sahipliği yaptı.

Optimum Play Bowling Salonu’nda gerçekleşen müsabakalar sonunda Samsun’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında Adana’yı temsil edecek olan takımlar belirlendi. Büyük bir heyecanla gerçekleşen turnuvada centilmenliğin hâkim olduğu dikkati çekti.

Yarışmacılar kadar onları izleyenlerin de hoşça vakit geçirdikleri turnuva sonunda Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Barbaros İMKB Anadolu Lisesi, Medine Müdafii Fahretddin Paşa İmam Hatip Lisesi

İle Piri Reis Anadolu Lisesi rakiplerine karşı üstünlük sağlayarak, Samsun’daki Türkiye Şampiyonasında Adana’yı temsil etme hakkını kazandı.

2018 yılında Samsun ‘da yapılan Türkiye Şampiyonası’nda; Adana’yı temsil eden okullardan Borsa İstanbul MTAL erkeklerde Türkiye ikincisi olurken, Barbaros IMKB Anadolu Lisesi genç kızlarda Türkiye üçüncülüğü elde ederek, Adana’nın gururu olmuşlardı.(Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter