Çukurova Press Twitter

“Önceliğimiz ülkemiz ve milletimizdir”

Lagos Balık
22 Ocak 2019 135 views 0

SABİT ÖZKESER

 

Yerel seçimlerde Adana’da adaylarını açıklayan MHP’nin İl Başkanı Bünyamin Avcı, önceliklerinin ülke ve millet olduğunu belirterek, “Adana’da Cumhur İttifakı Büyükşehir ve tüm ilçeleri kazanacaktır” dedi.

“AK PARTİ İLE BİRLİKTE ÇALIŞMA YAPACAĞIZ”

Çukurova Press Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kanber ve Genel Yayın Yönetmeni Sabit Özkeser’in sorularını yanıtlayan MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Perşembe günü Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin katılımıyla Ankara’da belediye başkan adaylarının tanıtılacağını kaydetti. Avcı, tanıtımın ardından seçim startının verileceğini söyledi.

“CUMHUR İTTİFAKI MİLLETİN GÖNLÜNDE BÜYÜYOR”

Yerel seçimler için her iki partinin birlikte çalışacaklarını anlatan MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı,   Genel Başkanları Devlet ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın temelini attıkları Cumhur İttifakı’nın halkın gönlünde büyümeye devam ettiğini kaydederek, “Cumhur İttifakı’nın önceliği asla belediyeler değildir. ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesiyle hareket ediyoruz” dedi.

“EL ELE, OMUZ OMUZA VEREREK BAŞARACAĞIZ”

Avcı, “Adana’da Büyükşehir Belediyesi ile 15 ilçeyi kazanacağız. Bunu da halkımızın da desteğiyle el ele, omuz omuza vererek başaracağız. Ayrıca CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar ile ilgili algı yavaş yavaş geriye gidiyor. Adaylarımız açıklanınca daha farklı olacağını göreceksiniz” diye konuştu.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter