Çukurova Press Twitter

Optimum Ramazan’a hazır

Lagos Balık
01 Mayıs 2019 93 views 0

Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Ramazan için hazırladığı birbirinden renkli etkinliklerle, “Nerede o eski Ramazanlar?” diyenlere nostalji yaşatmaya hazırlanıyor.

Modern mimarisi, geniş alternatifli alışveriş seçenekleri ve eşsiz manzaralı terası ile dünya mutfaklarından tatların sunulduğu yiyecek-içecek alanlarını bir arada bulunduran Adana Optimum, Ramazan için hazırlıklarını tamamladı.

Seyhan Nehri, Ortadoğu’nun en büyük camisi unvanına sahip Sabancı Merkez Cami ve kent manzarasıyla eşsiz bir görsel şölen sunan Optimum terasında gerçekleştirilecek Ramazan etkinlikleri, ziyaretçilere nostalji yaşatacak.

6 Mayıs Pazartesi günü, iftar öncesi ve sonrasında kostümlü fasıl grubunun seslendireceği birbirinden güzel eserlerle başlayacak etkinlikler, Ramazan boyunca devam edecek. Haftanın her Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerindeki fasıl grubunun müzik dinletisinin yanı sıra çocuklar da unutulmadı.

Çocuklar; her hafta Çarşamba ve Cuma günü Çocuk Atölyesinde, karikatür sanatçısına eğlenceli resimlerini çizdirme imkanı bulmanın yanı sıra yine her haftasonu Cumartesi ve Pazar günleri zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sunan atölyelere katılabilecekler.  Çocuklar Ramazan boyunca çocuk Atölyesinde; fes Süsleme, mini ramazan davulu, semazen magnet, ahşap kaftan, Osmanlı takı kutusu, tepsi süsleme, topaç boyama, Hacivat- Karagöz kukla yapımı ile unutulmaz anılar yaşama fırsatı bulacaklar.

(Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter