Çukurova Press Twitter

Özkaşıkçı, Adanalı okurlarıyla buluştu

Lagos Balık
15 Kasım 2018 27 views 0

Yazar Aynaz Özkaşıkçı, Uzakdoğu’dan Fas’a, dünyanın dört bir köşesinden farklı hikayeler ve farklı lezzetler içeren “İlk Isırıkta Aşk” adlı kitabını Adana ve çevresinin çekim merkezi olan  Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde okurları için imzaladı.

 

Kentin sosyal ve kültürel yaşamına renk katan, sahne, müzik ve edebiyat dünyasının ünlü isimlerini sevenleriyle buluşturmaya devam eden Optimum’un konuğu bu kez  “İlk Isırıkta Aşk” adlı kitabın yazarı Aynaz Özkaşıkçı oldu.

 

Özkaşıkçı, Optimum D&R Mağazasındaki etkinlikte, okurlarıyla sohbet edip, kitabındaki ayrıntıları paylaşırken, “Bir Isırıkta Aşk”ın, birbirinden özel yemek tarifleri ve sofra sırlarının yanı sıra, akıllarda kalacak sunumlar için baştan çıkarıcı bir kaynak olduğunu söyledi.

 

ESTETİK VE LEZZETİN BULUŞMASI

Kitabında, estetiği lezzetle buluşturduğunu belirten Özkaşıkçı, “Güzel bir yemeği şık bir sofrada yemek hepimizin hakkı ve bunu yapabiliriz. Ben yaptım, tüm okuyucularımın da yapabileceğini düşünüyorum. Bu kitap bu düşünceyle yola çıktı” dedi.

“BİR ISIRIKTA AŞK” HAKKINDA

Yemek yapmayı ve sunumu zevke dönüştüren  “İlk Isırıkta Aşk,” farklı dünyaların lezzet kapılarını aralıyor. Dünyanın farklı coğrafyalarından farklı tariflerin özel konseptlere göre de işlendiği kitap, hayatına renk katmak isteyen ve değişiklik arayan yemek tutkunlarının favorisi olarak gösteriliyor.

 

Aynaz Özkaşıkçı tarafından özel olarak hazırlanan müzik listeleri ve meraklılarına kokteyl yapımı videoları için hazırlanmış QR kodlarının yer aldığı kitap; içinde yer alan diğer interaktif keyifli sürprizleri ile de dikkati çekiyor. (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort