Çukurova Press Twitter

“Seçimlerde büyük başarıya imza atacağız”

Lagos Balık
10 Haziran 2018 116 views 0

 

İYİ Parti Adana Milletvekili Adayı M. Metanet Çulhaoğlu seçim gezilerini aralıksız sürdürüyor. 24 Haziran seçimlerinde büyük bir başarıya imza atacaklarını belirten Çulhaoğlu Ulus Parkında yaklaşık 30 muhtarla bir araya geldi.

Burada sorunlara ve sıkıntılara çare olacağız diyerek söze başlayan Çulhaoğlu, “Vatandaşlarımızın ilgi ve alakası bizleri son derece memnun etmekte ülke genelinde yaşanan ekonomik sıkıntılar insanlarımıza zor anlar yaşatmakta mutlu olan insanımız kalmadı esnaf ve sanatkarımız siftah etmeden dükkanını kapatıyor işçi ve memurumuz gelecekten kaygılı insanlarımızın yüzü gülmüyor mutsuzluk kaderimiz olmamalı” dedi.

Çulhaoğlu, “Bir zamanlar Adan’amız Türkiye’nin ekonomisine yön veren 4.büyük şehir iken bugün işsizliğin başkenti olmuş durumda işsizliğin yaşanmadığı sanayide ve tarımda Türkiye’nin ihtiyacını karşılayan hatta dışarıya büyük ihracatlar yapan Adana’mızın durumu yürekler acısı bugünkü AKP hükümetinin yönetim anlayışı bu olumsuzlukları göremediği gibi halen memleketi güllük gülistanlık gibi göstermekte insanların aklı ile alay etmektedirler. Ve bu anlayış halen milletten yetki istemekte insanlara umut dağıtmakta 16 yıldır yapamadıklarını 24 Haziran seçimlerinden sonra yapacağız edeceğiz diyorlar. Defalarca kandırılan bu zihniyet insanlarımızı kandırmamalı inşallah bu seçimde bu yönetime dur diyeceğiz” diye konuştu. Çulhaoğlu daha sonra şöyle devam etti:

“İYİ Parti olarak yapacağımız önemli çalışmalarla insanların umudu olacağız yerlerde sürünen ekonomiyi düzeltip insanlarımızın mutlu olmasını gülen yüzlerle kardeşliğimizi pekiştireceğiz. Bütün bunlar nasılmı olacak tüm kurumların fuzuli masraflarını önleyerek gerçekleştireceğiz. Ülkede kalkınma hamlesini başlatıp üretime ağırlık vereceğiz. Tarım ülkesi olan memleketimiz hububat ve bakliyatta önce üreten ve kendine yeten daha sonra dışarıya ihraç eden ülke olacağız. Dünyada canlı hayvan ticareti ile ülkemize önemli döviz girdileri yaparken bugün bırakın ihracatı dışarıdan et ithalatı ve ne acıdırki saman ithalatıyapan bir ülke konumundan hep beraber kurtulacağız. Her zaman ilklere imza atan bir milletiz. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ilk kadın Cumhurbaşkanı olacak İYİ Parti ise iktidar olacaktır. Cumhuriyetimizin teminatı olan Büyük Türkiye Millet Meclisinde Parlamenter sistem yeniden inşa edilecek halkımızın gerçek özlemi filizlenecektir.” (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter