Çukurova Press Twitter

“Şehir hastanesine girişimiz engelleniyor”

Lagos Balık
02 Temmuz 2020 1.135 views 0

 

Adana’da şehir içi toplu taşıma hizmeti gören S.S. 184 nolu Balcalı motorlu taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Mustafa Uslu, “ Hat güzergâhımızda yer alan Şehir Hastanesine kooperatif olarak giriş çıkışımız yasak. Yolcularımızı hastane önünde indiremiyoruz ve yolcu alamıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar’dan destek bekliyoruz”

“VATANDAŞIN YARARINA”

Kooperatif Başkanı Mustafa Uslu, Şehir hastanelerine girmelerinin vatandaşın yararına olduğunu belirterek şunları söyledi. “ Biz vatandaşın yararına çalışıyoruz. Şehir Hastanesine girmememizden dolayı bizde vatandaşta mağdur oluyor. Bilmediğimiz bir durumdan dolayı bizim giriş ve çıkışımız engelleniyor. Giriş çıkışımız neden engelleniyor onu da bilmiyoruz.”

“YOLCULAR YOLDA İNİYOR”

Uslu, yolcuları yolda indirmek zorunda kaldıklarını ifade ederek şöyle konuştu. “ Yolcularımızı hastanede indiremediğimiz için yolcularımızla kavga etme durumuyla karşı karşıya kalıyoruz. İnsanlar hasta bu yolu yürümek zorunda kalıyorlar. İnsanların psikolojisi bozuluyor. Seyhan dan bu hatta çalışan tek halk otobüsüyüz.”

“BAŞKANIMIZDAN DESTEK BEKLİYORUZ”

Her zaman yardıma ihtiyaç duyan kesimin yanında yer alan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a seslenen Mustafa Uslu, Sayın Başkanımızdan bu konuda desteklerini bekliyoruz. Şehir Hastanesi güzergahı konusunda Zeydan Karalar başkanımızdan mağduriyetimize son vereceğine inanıyoruz. Zeydan Karalar başkanımızın iyiliksever olduğunu yakından biliyoruz.”

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter