Çukurova Press Twitter

Şehrin imar planı yenilenecek

Lagos Balık
24 Ocak 2019 96 views 0

 

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken, belediye başkan adayları yavaş yavaş belirleniyor. AK Parti Ceyhan Belediye Meclis üyesi aday adayı Mehmet Serhat Öztürk, seçimi AK Parti’nin kazanmasıyla birlikte, Ceyhan’ın imar planının değişeceğini söyledi.

ATADAN SİYASETTÇİ

AK Parti Ceyhan belediye Meclis üyesi aday adayı Mehmet Serhat Öztürk, Ceyhan’da 35 yıldır eczacılık yapan Ramazan Öztürk’ün oğlu. Babadan siyasetçi olan Öztürk, meclis üyesi adayı yapılıp, seçildikten sonra, tüm birikimlerini Ceyhan için saf etmek istiyor. Ceyhan’ın çevresel ve düzen olarak değişmesi için çaba göstereceğini belirten Mehmet Serhat Öztürk, “ Ceyhan’da genç kardeşlerimiz için gençlik merkezi kurulması için çaba sarfedeceğim. Ceyhan’da gençlerimizin Adana yerine Ceyhan’da kalmalarını sağlamak amacındayım.” Dedi.

TAŞKIN SAHA’YI ÇÖZECEĞİZ

Son günlerde yaşanan sel felaketleri konusunda da çalışmalar yapılmasının gerekliliğini ifade eden Öztürk, şunları söyledi. “ Belediyenin taşkın saha diye kabul ettiği bölgenin buni dönemde bir çözüm ile düzenlenmesi için çalışmalar yapacağım. Menderes bulvarı gibi bir çalışma projesi üreteceğiz. Bu dönem Ceyhan’a yapılacak olan hizmetlerle Ceyhan kabuk değiştirecektir. Belediye hizmetlerini halkla buluşturacağız. Halkımızdan gelen tüm sikayetleri değerlendirerek, çözüm yolları arıyacağız. Ceyhan’ı yeni bir Ceyhan yapmak arzusundayız.”

MAHALLELERE HİZMETLER ARTACAK

Ceyhan’da yaklaşık 100’ü aşkın mahallenin bulunduğuna dikkat çeken Öztürk, her mahallenin sorunlarını yerinde inceleyerek çözüm yollarının aranacağını ve sorunsuz bir Ceyhan yaratmak için Belediye Başkanı, Belediye Meclis üyeleriyle birlikte çalışmaların yapılacağını söyledi. Öztürk,” Harita Mühendisi olmam nediyle Ceyhan’ı rahatlatacak projelere imza atacağım. Projelerle geliyoruz. Ceyhan’ı yaşanabilir bir ilçe yapmak için ne gerekiyorsa onu yapacağız.”

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort