Çukurova Press Twitter

“SEVDAMIZ SEYHAN”

Lagos Balık
18 Ocak 2019 55 views 0

SABİT ÖZKESER

25 Şubat kongresi ile birlikte yola “Sevdamız Seyhan” ile çıktıklarını belirten AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde 24 Haziran seçimlerinde olduğu gibi halkın teveccühü ile Adana ve Seyhan’da yine birinci parti olacaklarını belirtti.
“SEÇİMLERİN FAVORİSİ AK PARTİ’DİR”
Çukurova Press Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kanber ve Genel Yayın Yönetmeni Sabit Özkeser’in yaklaşan yerel seçimlerle ilgili sorularını yanıtlayan AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, “Seçimlerin favorisi AK Parti’dir. Seyhan’da Cumhur İttifakı’nın başarılı olması için gece-gündüz uyumadan teşkilatımızla birlikte çalışacağız ve ittifak adayımız kim olursa olsun onu Belediye Başkanı yapacağız” dedi.
“ÇALIŞMALARIMIZA HİÇ ARA VERMEDEN SÜRDÜRDÜK”
Göreve geldikleri andan itibaren “Sevdamız Seyhan” diyerek çalışmalara başladıklarını ve önceliklerini muhtara, ardından da esnaf ve mahalle ziyaretlerine verdiklerini anlatan AK Parti’li Başkan Ahmet Akan, “Bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken 24 Haziran seçimleri startı daha verilmemişti. 1 Nisan’da Cumhurbaşkanımız startı verirken biz zaten 25 Şubat’ta çalışmalarımıza başlamıştık. Erken seçimi bilmeden biraz da antrenmanla 24 Haziran seçimlerine girdik ve partimizi Seyhan’da birinci parti yaptık” diye konuştu.
“SEYHAN’IN TÜM MAHALLE VE SOKAKLARINI GEZECEĞİZ”
Seyhan’ın tüm mahalle ve 7 bin 200 sokağını gezeceklerini ve hiç motoru soğutmadan seçim çalışmalarına devam edeceklerini vurgulayan Akan, “Teşkilat olarak hep ‘Yarın Seçim olacakmış’ gibi çalıştık. Her sandıkta 9 kişilik yönetim oluşturarak Seyhan’da 1509 sandıkta yaklaşık 13 bin dolayındaki teşkilat üyemiz sahada olacak” dedi.
“CUMHUR İTTİFAKI ADAYI KİM OLURSA DESTEKLEYECEĞİZ”
Adana’da Cumhnur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Hüseyin Sözlü’nün olmasıyla ilgili olarak da görüşlerini açıklayan AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Sözlü ile ilgili söylentiler çok önümüze geliyor. Biz aday bazında çalışmayacağız, Cumhur İttifakı diyeceğiz. Cumhur İttifakı adayı kim olursa olursa olsun önceliğimiz o olacak. Bu adayımız Hüseyin Sözlü veya bir başkası olur. Bizim için hiç fark etmiyor. Biz isim üzerine gitmiyoruz. Cumhur İttifakı’mı sorgulatmam, adayını da sorgulatmam. Eğer adayı sorgulayacak adam varsa karşıma çıksın önce CHP ve Saadet Parti ittifakının cevabını versinler. Önce kendilerini sorgulasınlar. Kendilerini sorgulamadan bizleri sorgulamaya hakları yok. Adana’da Cumhur İttifakı kazanacaktır.”

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort