Çukurova Press Twitter

“Seyhanlıya sözümüz bitmedi ve bitmeyecek”

Lagos Balık
22 Ocak 2019 64 views 0

Türkiye’nin en büyük ilçelerinden Seyhan’da Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Belediye Başkan Aday adayı olarak 39 aydır sahada çalışan Şehmus Uçar, Cumhur İttifakı görüşmeleri sonucunda adaylığının bittiğini belirtti.

“TEŞKİLATLARIMIZDAN

ÇOK BÜYÜK İLGİ GÖRDÜK”

Sevilen işadamlarından Şehmus Uçar yaptığı yazılı açıklamasında, “Değerli hemşerilerim, aziz dava arkadaşlarım… Bildiğiniz üzere 39 aydır MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı olarak, büyük bir özveriyle, gece-gündüz demeden, sizlerle birlikte çalışmalarımızı yürüttük. Bu süre zarfında siz muhterem hemşerilerimden, dava arkadaşlarımdan, teşkilatlarımızdan çok büyük ilgi, alaka gördük, bizi kucakladınız, bağrınıza bastınız, sofranıza evinize misafir ettiniz. Bu vesileyle her birinize, bütün hemşehrilerime şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun, sağolun varolun” dedi. Uçar açıklamasında daha sonra şöyle devam etti:

“BAHÇELİ’NİN EMRİNDE KARARLILIKLA

YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

“Ancak; Cumhur İttifakı görüşmeleri neticesinde MHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adaylığımız sona ermiştir. Bütün hemşehrilerim ve dava arkadaşlarım bilsin ve emin olsun ki Seyhan’a ve Seyhanlıya olan sözümüz bitmedi ve bitmeyecek. Yeşil Seyhan’ı, Sosyal-Kültürel ve Sportif Seyhan’ı inşaa etme kararlılığımız bitmeyecekt. İnandığımız kutlu yolda, liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde tam bir kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz. Hz.Peygamberin (S.A.V) dediği gibi; “İnsanın en hayırlısı, insanlara hizmet edendir” sözünden sapmadan, bilakis büyük bir azim ve kararlılıkla, enerjimizi kaybetmeden devam edecektir. Kamuoyuna saygıla duyurulur.”

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort