Çukurova Press Twitter

Sigortacılar iftar yemeğinde buluştu

Lagos Balık
31 Mayıs 2018 205 views 0

 

ÇETİN ERDOĞAN

 

ATO Sigortacılar Meslek Komitesinin Sigortacılık Haftası dolayısıyla oluşturduğu etkinliklerinde Adana Sigorta acenteleri iftar yemeğinde buluştu.

 

Adana Ticaret Odası Başkanı ve Yönetiminin de hazır bulunduğu yemekte 200’e yakın sigorta acentesi davete iştirak ettiler.

Acentelerin birbirleriyle kaynaştığı ve samimi bir havada geçen yemekli toplantıda konuşan ATO Başkanı Atilla Menevşe; “sizler çok önemli işler yapıyorsunuz, her şeyden önce ekonomiye verdiğiniz katkı çok önemli, sigortacılar canımızı, malımızı güvence altına alan bir kurum bu nedenle sizlerin varlığınızı önemsiyoruz. Hepinize kolay gelsin, başarılarınızın artarak devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

Daha sonra söz alan ATO Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Mahmut Agiç; “Bizler içerisinde bulunduğumuz durumda cansiperane görev yapan ve mesleğimizi yürütmeye çalışan meslek gurubuyuz. Kutladığımız haftanın adı sigortacılık haftası, ancak davet edilmelerine rağmen görüyorum ki bu davetimize icabet eden sadece acente meslektaşlarımızdır. Bizler aramızda şirket temsilcilerimiz ile sigorta eksperi arkadaşlarımızı da bu davette görmek isterdik. Bu nedenle sigortacılık haftasının yalnızca “sigorta acenteleri haftası” olarak değişmesini talep edeceğiz. Bu yalnızca acentelerin kutlaması gereken bir hafta değildir” diye konuştu.

ADSAD Başkanı, TÜSAF Yönetim Kurulu Üyesi ve ATO Melek Komitesi Üyesi Mehmet Hüviyetli ”Yemeğe katılan tüm meslektaşlarımıza ve bu yemeğin düzenlenmesinde emeği geçen başta Ticaret Odası Başkanı Sayın Atilla Menevşe ve Yönetimi ile ATO Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Mahmut Agiç ve Yönetimibe çok teşekkür ederim. İçerisinde bulunduğumuz bazı sıkıntıların ve buna bağlı çözüm formüllerinin arayışı içerisindeyiz. Yeni dönemde üzerimize aldığımız sorumluluğun farkındayız. Meslektaşlarımızın daha rahat ve huzur içerisinde çalışmaları için elimizden gelen ne varsa yapmaya çalışacağız. Tüm meslektaşlarımıza kolay gelsin diyorum” dedi. (Haber Merkezi)

 

 

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort