Çukurova Press Twitter

Şimşek’te Cumhuriyet Bayramı coşkusu

Lagos Balık
29 Ekim 2018 124 views 0

Adana Demirspor Kulübü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Adana Demirspor Tesisleri’nde futbol okullarının ve altyapı kategorilerinin katıldığı Futbol Şenliği düzenledi.

Etkinlikte konuşan Adana Demirspor Yönetim Kurulu Üyesi Tarkan Kulak “Türkiye’nin köklü kulüplerinden olan,sporda daima kardeşliği,dostluğu ve centilmenliği ön plana çıkaran,verdiği mücadele ve taraftarının desteğiyle her zaman Türkiye’nin gururu olmayı başaran Adana Demirspor, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan büyük bir camiadır. Bu amaçla Türk futbolu ve Adana Demirspor’un geleceği gençlerle bu özel günde biraraya gelmiş bulunmaktayız. Başkanımız sayın Murat Sancak, Geleceğin Demirspor’unu inşaa etmek adına altyapıya büyük önem vermektedir. Tesisleşme anlamında attığımız ve atacağımız adımlar da bunun en büyük göstergesi olmaktadır” dedi.

Adana Demirspor Tesisleri’nde 16 takımın katılımıyla birbirinden tempolu maçların yapıldığı organizasyonun başlama vuruşunu Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Tarkan Kulak ve Teknik Direktör Hakan Kutlu yaptı.Turnuva renkli görüntülere sahne olurken, çocukların sahada verdiği mücadele veliler tarafından büyük alkış topladı.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter