Çukurova Press Twitter

Sözütek’ten, Aktaş’a “Hoşgeldin” Ziyareti

Lagos Balık
24 Ocak 2019 26 views 0

Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, Muş Emniyet Müdürlüğü’nden, Adana’ya Emniyet Müdürlüğü’ne atanarak görevine başlayan Zafer Aktaş’a “Hoş geldin” ziyaretinde bulundu.

Adana ESOB ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek ile beraberindeki Başkan Vekili, Adana Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Başkan Yardımcısı, Adana Marangoz – Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Yalçın Avcı, Adana Semt Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akçay, Adana Milli Piyango ve Şans Oyunları Esnaf Odası Başkanı Mustafa Gökay Karakuş ile Adana Emniyet Müdürlüğü binasına giderek, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ı makamında ziyaret ederek “Hoş geldiniz” dediler.

İl Emniyet Müdürü Aktaş tarafından, kapıda karşılanan Birlik Başkanı Sözütek ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, “Hayırlı olsun” ve başarı temennilerinden sonra, Adana’nın asayişi ve esnaf ve sanatkarların sorunları üzerine sohbette bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü Aktaş da, esnaf ve sanatkarlar ile emniyet teşkilatının, bu ülkenin üreten ve çalışanları olarak her zaman güven ve huzur adına hizmet verdiklerine işaret ederek, Adana’da birlikte, bir bütün olarak elele vererek çalışmaktan mutluluk duyacağını ifade etti. (Haber Merkezi)

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort