Çukurova Press Twitter

Torun: “Adana’ya hizmet aşkımızı hiç kaybetmedik”

Lagos Balık
14 Kasım 2018 94 views 0

 

 

SABİT ÖZKESER/ÖZEL

Bir önceki seçimde AK Parti’den Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Abdullah Torun, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde bir kez daha aday adayı oldu. Eski Milletvekili olan Torun, “Adana’ya olan hizmet aşkımızı hiç kaybetmedik” dedi.

“ADANAMIZA HİZMETİMİZ ENGELLENDİ”

30 Mart 2014’te yapılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin FETÖ organizasyonuyla kurulan bir şer ittifakı ile AK Parti arasında geçtiğini öne süren Abdullah Torun, “Tüm ilçe adaylarımızın aydığı toplam aldığı oydan daha fazla, yaklaşık 400 bin oy almamıza rağmen çok az bir oy farkıyla Adanamıza hizmet etmemiz engellendi” diye konuştu.

“GELECEK YILLARI DA KAYBETTİRİLDİ”

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Abdullah Torun, “Ama şükürler olsun ki Adana’ya olan hizmet aşkımızı hiç kaybetmedik. Adanamıza son 5 yılı ve Milyarlarca TL borçlandırılarak gelecek yılları da kaybettirildi. Konya, Gaziantep, Kayseri AK belediyecilikle hızla gelişirken Adanamız her gün geriye gitti” dedi.

“YILLARINI TELAFİ ETMEYE GELİYORUZ”

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Abdullah Torun, “Adanamızın kaybolan yıllarını telafi etmeye, gerileyişine dur demeye geliyoruz. Kaldığımız yerden ilk günkü aşkla Adanamızı AK Belediyecilikle buluşturmak için çıktığım bu yolda Adanalı tüm hemşehrilerimin desteği ve duasını bekliyorum” şeklinde konuştu.

ABDULLAH TORUN KİMDİR ?

1968 yılında dünyaya gelen AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Abdullah Torun, Diyarbakır’ın Çermik nüfusuna kayıtlı. Üniversiteyi Ankara’da okuyan Abdullah Torun, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. İngilizce bilen Abdullah Torun, orta düzeyde Almanca da biliyor. Serbest Avukat, Özel Şirket İşletmecisi ve ortağı olan ve 22’nci Dönem Adana Milletvekilliği yapan Torun, 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Adayı olmuştu. Torun, evli ve 3 çocuk babası.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort