Çukurova Press Twitter

Üniversiteli genç muhtar adayı

Lagos Balık
15 Ocak 2019 770 views 0

 

 

ALİ BOZ

BÜLENT VEZİR

31 Mart Yerel seçimleri yaklaşırken, her mahallede olduğu gibi 2000 Evler Mahallesinde de muhtar adayları yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Adayların arasında biri varki o bir üniversiteli ve mahallesine hizmet etmek için muhtar adayıyım diye yola çıktı. Yapacağı hizmetlerin, sevgi, saygı, şefkat ve şerefi olacağını belirten Üniversiteli genç Tolga Yıldırım,” Benim vicdanım ile cüzdanım hiçbir zaman yer değiştirmeyecektir.”dedi.

Mahalle sorunlarını yakından bildiğini ifade eden Yıldırım, çocukluk ve gençlik yıllarını yaşadığı 2000 evler mahallesine hizmet etmek için elinden gelen tüm çalışmayı yapacağının altını çizdi. Yıldırım, kişilerle değil, hizmetlerle yarışacağını vurgulayarak şunları söyledi. “ Seçildiğim takdirde önceliğim mahalleme hizmet etmek olacaktır. Hizmetlerimde ve vatandaşımıza yakınlaşmamızda hak ve hakkaniyet duygusu ile görev yapacağım. Üniversiteli olmamdan dolayı bilgi ve donanımımı doğduğum, çocukluğumun ve gençliğimin geçtiği 2000 Evler Mahallesi için harcayacağım. Mahallemin sorunlarını yakından bilmekteyim. Belediye ile eksik hizmetler konusunda görüşerek eksik hizmetlerin yapılması için gerekli girişimleri yapacağım.”

2000 Evler mahallesi sakinlerinin desteğini isteyen Üniversiteli muhtar adayı Tolga Yıldırım şöyle konuştu. “ Mahalleme hizmet etmek için mahalle sakinlerinin oylarını istiyorum. Mahalle sakinlerinin bana verecekleri oyun hakkını vereceğim. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Muhtar seçildiğim günden itibaren mahalle sakinlerimizle birlikte 2000 Evler Mahallesini yönetmek istiyorum. Çünki ben mahalle sakinlerinin evladı olarak, oylarına talibim. Ban oy verdiklerine hiçbir zaman pişman olmayacaklardır. “

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort