Çukurova Press Twitter

Uygar’a moral verdiler…

Lagos Balık
18 Eylül 2019 127 views 0

Çukurova Press Havuzlubahçespor ile Demir Orduspor takımları oyuncuları kemik kanseri Uygar’ın her zaman yanında olduklarını belirttiler
Uygar’a moral verdiler…

Kemik Kanseri 10 yaşındaki Uygar’a 1. Amatör Küme maçında hem moral buldu hem de çok sevdiği futbol karşılaşmasını izleyerek güzel geçen saatlere imza attı.

FORMA VE FUTBOL TOPU HEDİYE EDİLDİ
Adana Şehir Hastanesinde çocuk onkoloji bölümünde kemik kanseri tedavisi gören 10 yaşındaki Uygay Arabacı moral buldu. 1. Amatör Küme A Grubu maçı olan Çukurova Press Havuzlubahçespor- Demir Orduspor karşılaşması öncesi her iki takım oyuncuları, teknik ekibi ve yönetim kurulu minik Uygar ile hatıra fotoğrafı çektirdi, forma ve futbol topu hediye etti.

KARŞILAŞMAYI TAKİP ETTİ

Demir Ordu Spor yönetim kurulu üyesi Adem Bozkaya’nın da akrabası olan Uygar, karşılaşmayı 90 dakika zevkle takip etti. Çukurova Press Havuzlubahçespor antrenörü Nevzat Karabulut, Uygar’a futbol topu hediye ederken Kulüp Başkanı Engin Kanber ise Uygar’ı aralarında görmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek en kısa zaman içinde sağlığının iyi olması temennisinde bulundu. Demir Ordu takımı oyuncuları ise Uygar’a forma hediye etti.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort