Çukurova Press Twitter

“Yaptığımız yapacaklarımızın teminatıdır”

Lagos Balık
15 Kasım 2018 29 views 0

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına hazır olduğunu bir kez daha ifade etti. İşçi Memur Bağ Kur Emeklileri Derneği Adana Şubesi Başkanı Hicri Yetiş ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek fikir alış verişinde bulunan Mahmut Çelikcan, Yüreğir İlçesine en iyi hizmetleri getirebilmek için tüm güçleri ile çalıştıklarını ifade etti.

“YÜREĞİR VE ADANA HİZMETİN EN GÜZELİNE LAYIKTIR”

Yaptıkları çalışmaların yapacakları çalışmaların bir yansıması olacağına dikkat çeken Mahmut Çelikcan, “ Bizler göreve geldiğimizde Yüreğir İlçesinin hali ortadaydı. Şimdi ise Yüreğir bir cazibe merkezi konumunda. Yaptığımız çalışmalarımız gözler önünde. Yaptıklarımız yeterli mi elbette değil. Daha güzel hizmetleri Yüreğir ve Adana’mıza kazandırabilmek adına Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine talibim. Kısmetimizde var ise bizlere hizmet etmek yakışır” dedi.

“İŞİMİZ KOLAY OLMAYACAK”

Adana Büyükşehir Belediyesinin büyük sıkıntı içinde olduğunu, kentin önemli sorunlarının hala çözülemediğine dikkat çeken Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, “ Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevini kısa bir dönemde olsa yaptım. Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmemde de gerekli bilgileri takdim ettim. Ancak; işimiz elbette kolay olmayacak . Kendi başkanlık dönemim şayet olursa Planlama, Mali disiplin ve Personel politikasına büyük önem vereceğim. Bu 3 ana unsur benim hizmet anlayışımın olmazsa olmazıdır. Hizmetlerimle, birikimimle, güçlü hükümetle yapacağım uyumlu çalışmalar ile Adana’mızın özlenen hizmetlere kavuşması noktasında gereğini hep birlikte yapacağız” diye konuştu. (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort