Çukurova Press Twitter

Yenişehirlioğlu genç okurlarıyla buluştu

Lagos Balık
16 Kasım 2018 39 views 0

Yüreğir Gençlik Merkezi “Okur Yazar Kitap Mütalaasında Buluşuyor” etkinliği düzenlendi.Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Yüreğir Gençlik Merkezi tarafından Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu genç okurlarıyla buluştu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Gençlik Projeleri Destek Programından” faydalanarak “Okur Yazar Kitap Mütalaasında Buluşuyor” projesini faaliyete geçiren Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi idarecileri, öğretmen ve öğrencileri ilk konuğu olan Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu’nu Ramazanoğlu Kültür Merkezinde ağırladı.

Sahnede yerini alan Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu konuşmasında, kitap okumanın önemi, kendi yaşamını ve yaşantısındaki çektiği zorlukları, empati kurabilmenin yazarlıkta önemi, oynadığı rollerinde oyunculuk karakterlerini nasıl seçtiği, romanlarını yazarken nelerden esinlendiği ve Hünkarım romanında kendisini Tahsin Paşa yerine koyduğu konularına değindi.

Programa Yüreğir Gençlik Merkezi Müdürü Habip Bilgin ile gençlik liderleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Bilal, Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Yagup Tufan, Müdür Yardımcısı Şahin Karakaş, Kitap Okuma Halkaları gençleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort