Çukurova Press Twitter

“Yılın Girişimcisi” Orhan Avcı oldu

Lagos Balık
12 Haziran 2019 164 views 0

“Yılın Girişimcisi”

Orhan Avcı oldu 

Yurt içinde ve yurt dışındaki prestijli projeleriyle Türk Müteahhitlik sektörünün öncü markaları arasında yer alan Halil Avcı Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Orhan Murat Avcı, Adana’ya kazandırdığı yenilikçi projesi DREAMWORK OFFICES  ile “Yılın Girişimcisi” seçildi. 

Bölgesel ekonomi gazetesi Refleks tarafından bu yıl 7.’si düzenlenen ‘Lokomotif Ödülleri’, Adana HiltonSa Oteli’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Doğu Akdeniz’de iş dünyasına yön veren seçkin. İr davetli grubunun katıldığı törende; gazetenin okurları  ve jürisinin yaptığı değerlendirme sonucu 12 dalda iş insanı ve şirket ödüllendirildi. ’Yılın Girişimcisi’’ ödülüne ise Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Murat Avcı layık görüldü. 

Adana’da yaratıcı insanların ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliklere sahip, son teknoloji sistemler ve mobilyalarla donatılı, çok amaçlı toplantı ve etkinlik alanları ile fark yaratan ‘’DreamWork Offices’’ projesiyle ‘’Yılın Girişimcisi’’ seçilen ADASO Yönetim Kurulu Üyesi ve Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Orhan Avcı, ödülünü MÜSİAD  Adana Şube Başkanı Burhan Kavak’ın elinden aldı. 

Plaketini aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan Orhan Avcı,  “Refleks Gazetesi’nin  değerli jürisi ve okurlarının seçimiyle ‘Yılın Girişimcisi’ ödülüne layık görülmek yaptığımız işin aslında ne kadar doğru mesajlar verdiğini bizlere göstermiş oldu” dedi.  Avcı, bu tarz ödüllerin yatırımcıları ve girişimcileri motive ettiğini, daha fazla  yatırım, daha fazla istihdam konusunda güç verdiğini kaydederek, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. 

Orhan Avcı’ya ödülünü takdim eden Müsiad Adana Şube Başkanı Burhan Kavak ise yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:
‘’ Bugün, şehir, bölge ve ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Bununla beraber daha güçlü olmak ve daha çok çalışmak, üretmek zorundayız. Burada ödül alan başarılı iş insanlarına ve firmalara daha çok ihtiyacımız var. Ödül alan herkesi ve kar amacı gütmeden böyle bir organizasyona imza atan Refleks Gazetesi ailesini tebrik ediyorum.’’

AVCI’YA ÖDÜL KAZANDIRAN PROJE HAKKINDA

Yenilikçi projelerin tam 40 yıldır öncü markası olan Halil Avcı İnşaat, Adana’da Sular mevkisinde Adanaspor Apartmanı’nın zemin, asma kat ve artı iki katı  DreamWork Offices projesi olarak hayata geçirerek, kentte bir ilke daha imza attı. Adana’nın kalbi Uğur Mumcu Meydanı ve Sular kavşağında , Atatürk Caddesi ve Ziyapaşa Bulvarı’na birkaç dakika uzaklıktaki otopark sıkıntısı olmayan DreamWork Offices’de, 10 ila 50 metrekare arasında değişen 47 adet ofisi, 300 metrekarelik esnek çalışma alanı, üyelere tahsis edilebilecek 40 adet sabit masa, hem üyelere hem de dışarıdan rezerve edilebilecek 4 adet toplantı odası ve etkinlik alanları bulunuyor. DreamWork Offices’in üyeleri hariç dışarıdan da ulaşılabilecek geniş ve keyifli terasında farklı konseptlerde işletmelerin çay, kahve, yemek, pasta, tatlı gibi servisler yapacağı noktalar da yer alıyor.Paylaşan, konuşan, çalışan, üreten tüm iş insanlarına açılan projenib en büyük özelliği; sadece birkaç meslek grubunu değil, birçok meslek grubundan iş insanlarını bir araya getirmesi.(Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter